GCIP İş Fikirlerinizi Gerçekleştirmek için Geliştirildi…

Temiz Teknoloji Fikirlerinizle Değişimi Başlatın!..

Global Cleantech Innovation Program (GCIP), Türkiye’de kamu ve özel destekli yürütülmekte olan çok sayıda girişimcilik programı içinde 2014 yılından bugüne oluşturduğu çeşitli işbirlikleri ve temiz teknoloji alanında girişimcilik ekosistemine yaptığı katkılarla öne çıkmıştır.

Birleşmiş Milletler Sınai ve Kalkınma Teşkilatı (UNIDO), Küresel Çevre Fonu (GEF) ve The Cleantech Open, 2014 yılında Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 7 ülkede Global bir Girişimcilik hızlandırma Programı başlattı. GCIP, Türkiye’de Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yüksek himayelerinde ve TÜBİTAK‘ın ev sahipliğinde yürütülmektedir.

Programın diğer paydaşları arasında ise Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, KOSGEB ve TTGV yer alıyor.

GCIP tüm imkan ve kaynaklarını, başarılı ve sürdürülebilir temiz teknoloji şirketleri kurabilmeniz, mevcut işletmenizi geliştirebilmeniz ve yine bu sayede yeni iş imkanları ve istihdam yaratabilmeniz için siz teknoloji uzmanları, profesyoneller ve gönüllü girişimcilere sunuyor.

GCIP tüm bunları katılımcılarına Eğitim, Mentorluk Desteği, Tanıtım ve Sermayeye Erişim imkanları sağlayan girişimcilik hızlandırıcı programı ile gerçekleştiriyor.

Programa başvuru aşaması ve detay bilgilere ulaşmak için tıklayınız…

2019-04-27T17:50:34+03:00 4 Nisan 2016|